خدمات ICCS

راهکارهای جامع مرکز تماس در ایران

خدمات مرکزتماس ICCS۱۳۹۹/۱۲/۲ ۱۵:۱۴:۴۰

خدمات مرکزتماس ICCS

تکامل ارتباط شما در مرکزتماس با مشتریان

​​ICCS به راهکارهای جامع در خصوص ارتباط با مشتریان فکر می کند و به همین دلیل تلاش کرده است کلیه اجزای این راهکار را به صورت تجمیع شده در مرکزتماس در اختیار شما قرار دهد 

مشاوره تخصصی راه اندازی مرکزتماس

​​با توجه به پیچیدگی های بسیار زیاد در المانهای تشکیل دهنده مرکزتماس و همچنین گستردگی ابزارها و استراتژی های مورد استفاده ، راه اندازی و بهبود مرکزتماس نیاز به تخصص و تجربه مرتبط و طولانی دارد که در بسیاری از سازمان ها این تخصص به دلیل دور بودن از کسب و کار اصلی سازمان وجود ندارد . به همین دلیل پیشنهاد می گردد برای جلوگیری از اتلاف منابع مالی و غیر مالی سازمان و همچنین ایجاد یک مرکزارتباط حرفه ایی و کارامد از خدمات مشاوره ICCS در این خصوص استفاده نمایید

آکادمی تخصصی آموزش مرکزتماس

همچنان اصلی ترین عنصر راهبری مرکزتماس منابع انسانی ماهر و کار آمد است که نتیجه تمامی فرایندها و استراتژی های سازمان در خصوص ارتباط با مشتریان در دستان نیروی انسانی سازمان است .
آموزش تخصصی در زمینه ارتباط با مشتریان نه تنها باعث ایجاد انگیزه و افزایش مهارت پرسنل در تمام سطوح می شود بلکه تاثیر بسیار زیادی در افزایش کارامدی و کاهش هزینه های سربار در سازمان می شود .
آموزش های تخصصی آکادمی ICCS می تواند به شما در این زمینه کمک کند

اطلاعات از دوره های آموزشی آکادمی ICCS

ارزیابی مرکزتماس و مرکزارتباط با مشتریان

در ایران ارزیابی مرکزتماس به صورت علمی و حرفه ایی انجام نمی شود و سازمان ها دسترسی درستی به استاندارهای مرکزتماس در خصوص راه اندازی و بهینه سازی مرکزتماس خود ندارند و به همین دلیل هزینه های زیادی را در مسیر های نادرست به جهت از بین بردن مشکلات خدمات مشتریان خود انجام می دهند .
خدمات ارزیابی مرکزتماس و مرکزارتباط ICCS به شما این امکان را می دهد تا بتوانید با شناختی درست و همه جانبه نقاط ضعف و قوت مرکزارتباط با مشتریان خود را بیابید.

چگونه مرکز تماس خود را ارزیابی کنیم

برونسپاری مرکزتماس و خدمات مشتریان

راه اندازی مرکزتماس برای سازمان های پیچیدگی های بسیاری دارد و معمولا راه اندازی آن با سرمایه گذاری بالا و البته انرژی های بالای مدیریتی صورت می گیرد و مهمتر از آن نگهداری مرکزتماس است که هزینه های بالایی را به صورت مستقیم و غیر مستقیم برای سازمان ها دارد .

در بیشتر نقاط دنیا مرکزتماس به شرکت هایی که این کار را به صورت حرفه ایی انجام می دهند برون سپاری می شود تا از این طریق بتواند کار را حرفه ایی تر و با هزینه پایین تری انجام دهند.

​​​​​​​بیشتر در خصوص حدمات برون سپاری مرکز تماس ICCS بدانید…

شرایط برونسپاری مرکز تماس
iCCS24تبدیل مشتری ناراضی

هدف

افزایش رضایت مشتری 

آخرین مقالات صنعت مرکزتماس

هفت عامل تأثیرگذار بر تحمل مشتری در مرکز تماس

۱۳۹۵-۰۷-۲۹|مدیریت مرکز تماس|

عامل مهم و تأثیرگذار دیگر "تحمل تماس‌گیرنده" یا "تحمل مشتری" است. هفت عامل بر تحمل مشتری تأثیرگذار است. [...]

صف مرئی و نامرئی در مرکز تماس

۱۳۹۵-۰۶-۲۹|تکنولوژی مراکز تماس, مدیریت مرکز تماس|

صف: مرئی یا نامرئی؟واژۀ صف از کلمۀ ردیف گرفته شده است که واژۀ فرانسوی قدیمی به معنای "ردیف [...]

۳ نیروی موثر در مدیریت مرکز تماس

۱۳۹۵-۰۵-۲۹|تکنولوژی مراکز تماس, مدیریت مرکز تماس|

کسانی که تازه وارد مراکز تماس می‌شوند، اغلب از نحوۀ مقایسۀ متفاوت این مراکز با دیگر انواع محیط‌های [...]

برگشت به بالا